Dobre Praktyki PPP
06.04.2011, kasia

PPP EFEKTYWNIE SFINANSOWANE – Konferencja Investment Support

20.04.2011

Konferencja Investment Support

20 kwietnia 2011 r., Warszawa, Centrum Konferencyjne ZIELNA, ul. Zielna 37

PPP Efektywnie sfinansowane

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu poświęconemu finansowaniu inwestycji publiczno-prywatnych

Zapraszamy do udziału w Konferencji „PPP Efektywnie sfinansowane” organizowanej przez firmę Investment Support w dniu 20 kwietnia br. w Warszawie.  Udział w Konferencji dla przedstawicieli sektora publicznego jest bezpłatny.

Konferencja „PPP Efektywnie sfinansowane” skierowana jest do gmin i innych podmiotów publicznych oraz inwestorów prywatnych i instytucji finansowych, które zainteresowanie są realizacją inwestycji z partnerami prywatnymi i kwestiami finansowania projektów publiczno-prywatnych.

Konferencja pod patronatem Związku Polskiego Leasingu i Związku Banków Polskich.

Celem Konferencji jest przedyskutowanie z udziałem przedstawicieli sektora finansowego: funduszy inwestycyjnych, banków, funduszy leasingowych i towarzystw ubezpieczeniowych możliwości i barier finansowania publiczno-prywatnych inwestycji w Polsce, z uwzględnieniem problemów w zakresie finansowania projektów PPP przez podmioty publiczne oraz kierunku rozwoju publiczno-prywatnych formuł realizacji inwestycji w Polsce.

W Konferencji wezmą udział przedstawiciele instytucji publicznych, samorządów terytorialnych i firm prywatnych. Do zaproszonych gości należą reprezentanci Ministerstwa Finansów, Krajowej Rady Regionalnych Izb Obrachunkowych, Ministerstwa Gospodarki, Głównego Urzędu Statystycznego, Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Urzędu Zamówień Publicznych.

Podczas Konferencji wspólnie pragniemy zebrać doświadczenia z przygotowań i realizacji pierwszych projektów PPP w Polsce i utworzyć Listę najważniejszych działań, w ramach kolejnych etapów „ścieżki dojścia” do PPP, która posłuży lepszemu przygotowaniu kolejnych przedsięwzięć i która zostanie przekazana do osób zajmujących się PPP w  instytucjach państwowych, aby przybliżyć zagadnienia istotne dla dalszego rozwoju PPP, które być może zaowocują dalszymi działaniami rządowymi i legislacyjnymi ułatwiającymi stosowanie tej formuły w Polsce.

Folder Konferencji – PPP Efektywnie sfinansowane

Arkusz zgłoszeniowy – podmioty publiczne

Arkusz zgłoszeniowy – podmioty prywatne

Kalendarium wydarzeń PPP
Kwiecień 2011
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Partnerzy: