Dobre Praktyki PPP

Redakcja

Idea portalu DOBREPRAKTYKIPPP.EU

Portal dobrepraktykippp.eu wywodzi się z idei popularyzacji wiedzy o partnerstwie publiczno-prywatnym i koncepcji promocji dobrych praktyk w zakresie przygotowywania i realizacji przedsięwzięć w tej formule.

W latach 2007-2009 podczas trzech edycji Konkursu Dobre Praktyki PPP wyłoniono najlepsze projekty proponowane przez podmioty publiczne do realizacji z partnerem prywatnym. Laureaci otrzymali nagrody, mające na celu wsparcie partnerów w realizacji planowanych inwestycji w postaci m.in. analiz przedrealizacyjnych, wyjazdu studyjnego czy prezentacji projektu na międzynarodowym forum inwestycyjnym.

Niniejszy serwis jest kontynuacją działań ukierunkowanych na promocję i popularyzację partnerstwa publiczno-prywatnego. Naszą misją jest stworzenie platformy ekspercko-informacyjnej skupiającej osoby związane z partnerstwem publiczno-prywatnym, które pragną dzielić się doświadczeniami i dobrymi praktykami z zakresu PPP. Portal dedykowany jest wszystkim uczestnikom rynku PPP: podmiotom publicznym, inwestorom, wykonawcom, projektantom, architektom, doradcom, naukowcom i studentom.

Przewodnik po serwisie

Na naszym portalu znajdą Państwo przegląd prasy o partnerstwie publiczno-prywatnym i koncesjach, jak również artykuły i opinie ekspertów oraz merytoryczne raporty na temat rynku i szczegółowych kwestii prawnych, finansowych i biznesowych inwestycji PPP i koncesji.

Portal ma na celu dostarczanie najświeższych wieści z rynku, bieżącego jego stanu, aktualnych projektów planowanych i przygotowywanych do realizacji, wydarzeń związanych z tematyką PPP, koncesji i inwestycji publicznych poprzez realizację Kalendarium PPP i Bazy projektów.

Portal ma również służyć wymianie doświadczeń uczestników serwisu, dzięki wywiadom z ekspertami i praktykami z branży oraz dzięki Forum PPP, które umożliwia dyskusję o interesujących Państwa kwestiach realizacji inwestycji z udziałem partnera prywatnego. Zachęcamy Państwa do zadawania pytań na Forum i poruszania interesujących Państwa kwestii i problemów.

Możliwości współpracy

Zapraszamy do współpracy przy portalu dobrepraktykippp.eu w zakresie:

  • publikacji w „Artykułach i opiniach”;
  • publikacji w „Raportach”;
  • współpracy przy „Przeglądzie prasowym”;
  • zgłaszaniu wydarzeń do „Kalendarium PPP”;
  • publikacji „Zdaniem eksperta”.

-

Regulamin Serwisu

Kalendarium wydarzeń PPP
Lipiec 2020
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031EC
Partnerzy: